Hill Climb Racing( Fingersoft )

Dejte hodnocení této hře!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Líbí se vám Hill Climb Racing? Tak SDÍLEJTE!

Pokud jste s touto hrou ještě neměli tu čest, doporučuji si ji ihned stáhnout a nainstalovat, je totiž
zcela zdarma a naprosto skvělá.

Jedinou drobnou nevýhodou hry se zdá být grafika, která ne každého nadchne

Musím přiznat, že od stažení této hry mě zprvu odrazovala grafická stránka hry, která vypadala velmi jednoduše, až dětsky řekla bych, avšak zaujalo mě, že hru hodnotili statisíce lidí, a že se její hodnocení blíží k maximální hranici. Říkala jsem si, co na tom asi ti lidé mají a rozhodla se ji taky vyzkoušet.

Princip hry je udržet se ve vašem voze

Určitě jste už alespoň na počítači hráli nějakou tu minihru, ve které jedete na motorce, či jiném dopravním prostředku po nelehkém terénu a musíte vyvažovat, abyste se nevybourali. Vyvažování se realizuje různě, nejčastěji pomocí náklonů, či puštění motoru nebo naopak zpětného chodu, jako je tomu v této hře. Z tohoto důvodu by ovládání pomocí pohybového senzoru nebylo šťastným řešením. Přeci jen naklonit telefon/tablet, kdykoli se chcete rozjet? Na brzdu či na plyn tedy dupete prostřednictvím dotyků vašich prstů na pravé či levé straně vašeho zařízení.

Nesnažte se závodit a raději dávejte pozor na cestu!

Vaším úkolem v této hře není dojet do cíle co nejrychleji, tato hra není závod v pravém slova smyslu, ale dojet co nejdále. Pokud jste to zatím nezkusili, možná si říkáte, že to nic není, ale opak je pravdou, věřte, že i zkušení hráči si při nějaké těžší úrovni pěkně zapotí. Vzdálenost, kterou urazíte je tedy převáděna na levely a samozřejmě hra chce po vás, abyste dorazili stále dál a dál.

Sbírejte po cestě potřebné bonusy

Po cestě na vás navíc čekají dvě velmi důležité věci. Benzín, bez kterého byste nikam nedojeli, a který si musíte šetřit a také herní peníze. Ty můžete navíc získat i za dosažení nového lvlu, či předvedením nějakého triku nebo třeba pobytem ve vzduchu. Tato měna je pro vás důležitá, jelikož za ní pak nakupujete nová vozidla, mapy, ale i vylepšení pro váš současný dopravní prostředek.

Desítky možností, v čem a kde budete nejraději jezdit vy?

Jen pro srovnání, začínáte s vozidlem typu Jeep, avšak později si můžete koupit motokrosovou motorkou, monster truck, traktor, turistický autobus, závodní auto, tank, sněžný skútr, truck a mnoho dalšího! Pokud jde o prostředí, kde jezdíte, podíváte se na venkov, poušť, Arktidu, jeskyně, Měsíc, Mars, hory, sopky, pláž a řadu dalších zajímavých míst, které nebudu prozrazovat. Jak víte, tvůrci si dali opravdu práci a možností jsou desítky, proto je hra tak zábavná a neomrzí vás hned!

Závěrečné zhodnocení celé hry:

Hra je opravdu úsměvná, velmi dobře hratelná a zábavná. Za velké plus považuji množství dopravních prostředků a prostředí, které zaručí, že vás hra hned tak neomrzí. Rovněž výborná možnost hry je, úprava vozidel, věřte, že i základní vozidlo může být skvělé, když si jej pořádně vylepšíte, a že rozdíl poznáte hned. A to nejlepší? Jak už bylo zmíněno hned v úvodu, hra je zdarma, což je od vývojářů velmi hezké gesto. Pokud je prostě chcete nějakým způsobem podpořit, můžete si zakoupit herní mince, které si můžete jinak vydělat přímo ve hře.

Stáhnout z Google Play »

Diskuze o hře Hill Climb Racing