Subway Surfers( Kiloo Games )

Dejte hodnocení této hře!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Líbí se vám Subway Surfers? Tak SDÍLEJTE!

Máte chuť na něco akčnějšího? Trochu si procvičit reflexy zábavnou formou? Pak je tato hra tou pravou pro vás.

Zrovna sprejujete vlak, když v tom vás načapá strážník, nezbývá než vzít nohy na ramena a doufat, že mu utečete. Hru ovládáte tahem prstů a běháte po vlakových kolejích. Že to není žádná sranda, vám dojde velmi brzy. V cestě vám totiž budou stát odstavené vlaky, plné vagony, zátarasy, tunely a to není zdaleka vše i vlak jedoucí proti vám vás může srazit, pokud budete zrovna na špatné koleji.

Další herní zlepšováky

Takže si to shrneme, za vámi strážník, před vámi vlaky a vedle vás další překážky, už tak je toho dost, ale vy se navíc máte soustředit i na to, abyste po cestě sbírali herní mince a různé jiné bonusy. Tyto bonusy určitě doporučuji sbírat. Za některé získáte jednorázovou výhodu při vašem běhu, třeba na chvíli získáte raketový baťůžek, či skákací boty. Za jiné získáte rovněž peníze, či balíček s překvapením apod. A pak jsou tu eventy, během kterých sbíráte speciální kredity, které pak měníte za nové vzhledy postavičky apod.

Závěrečný verdikt

Jak už to u her pro chytré telefony či tablety bývá, i zde můžete své výsledky sdílet na sociálních sítích, mimo to můžete pozorovat i výsledky vašich přátel (přímo ve hře) a porovnat s nimi síly. Jedinou drobnou nevýhodou této hry je stereotyp, i přes možnost neustále dokupovat nové vybavení, vás to zkrátka po nějaké době omrzí.

Protože princip hry a její průběh se prakticky nemění.
Ale to nevadí, hra je zdarma a na nějaké to příjemně strávené odpoledne určitě vystačí. Mnozí z vás určitě ocení i povedenou grafickou stránku hry.

Stáhnout z Google Play »

Diskuze o hře Subway Surfers