Play’n GO jako první vývojář pro kasina zaútočil na mobilní trh

Existuje celá řada vývojářů her pro offline i online kasina. Jen jeden se ale jako první začal zaměřovat na mobilní trh. Jde o Play’n GO, jehož historie sahá až do roku 1997. V loňském roce vydal 52 her v nejrůznějších stylech, aby potěšil co největší množství hráčů.

Jak se Play’n GO daří obstát v konkurenci? I o tom promluvil Magnus Olsson, vedoucí prodejů a účetnictví.

Kasinové hry je třeba vyvíjet s ohledem na zákazníky

Chcete-li být lepší než konkurence, musíte lépe znát zákazníky, komunikovat s nimi a přizpůsobit obsah jejich vkusu. Play’n GO k tomu využívá BI i AI, zkoumá základnu svých věrných fanoušků a nesnaží se uspokojit úplně všechny, protože to není nikdy možné. Lepší je zaměřit se na většinu.

Že se firma nebojí se svými hráči navazovat skutečně blízký vztah, dokazují i události Play’n Show, na kterých mohou hráči komunikovat s designéry a producenty, dozvědět se více o plánovaných hrách. Tyto události se v minulosti konaly například na Maltě, v Barceloně a v Londýně. Pak jim učinil přítrž covid.

Největší výzvou posledních let je 3D

Co se teď na poli herních automatů děje? Jako největší výzvu tam nejen vývojáři, ale i hráči a provozovatelé kasin vnímají 3D svět. V Play’n GO spustili první 3D automat, Contact, už v roce 2019 a stále se snaží inovovat a vyvíjet nejen 3D systémy. Firma sama o sobě tvrdí, že od konkurence ji odlišuje odhodlání zajišťovat kvalitu v čemkoliv, co dělá, tedy i v poměrně novém 3D oboru.

Nové hry stále vznikají

Společnost však dále chrlí i „klasické“ hry. Jednou z novinek je například klasický výherní automat Charlie Chance dostupný také v češtině. Hra byla vydána 10. června, a to na všechny možné operační systémy včetně těch mobilních. Mobilního trhu se v Play’n GO rozhodně nebojí, ostatně byli na něm průkopníky už před řadou let. Jejich hry si tedy zahrajete kdekoliv.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *