Android hry

Stahujte zadarmo hry pro Android

S příchodem mobilních telefonů se systémem Android došlo k poměrně zásadnímu zvratu, co se týká hraní moderních a kvalitních android her. Běžné herní tituly, známé především z počítačové sféry se rázem přenesly do segmentu mobilních telefonů. Uživatelé si najednou mohli dopřávat hry na mobil, které disponovaly nevídanou grafickou stránkou, bezkonkurenčním ovládáním a téměř shodnými možnostmi, jako na PC. Doporučujeme vyzkoušet také Aplikace pro Android.

Hlavním rozdílem pro Android hry je však dotykové ovládání, které některé herní tituly maximálním možným způsobem zjednodušuje a dělá je mnohem zábavnější. Android doslova pozměnil vývoj všech mobilních her, které fungovaly v omezeném hratelném měřítku na systému Symbian nebo v jazyce Java. Android je z tohoto pohledu systémem daleko propracovanějším, flexibilnějším a svižnějším.Jak šel čas, aneb nejlepší Android hry současné doby

Android hry

První krůčky jakékoliv hry na Android vycházely z dosud vydaných herních titulů, kterými oplývaly mobilní telefony se staršími systémy. Šlo o nejrůznější logické a desktopové hry, které se pojily s tituly, jako Summer Games, Supaplex nebo Angry Birds, jež se staly doslova ikonou pro jakékoliv mobilní hraní. Vystřelování malých ptáčků, za účelem zničení nepřátelské prasečí armády. Od publikování nejstarší verze uplynula jistě spousta času, než Angry Birds dosáhly své největší slávy, zařadily se mezi nejstahovanější android hry zdarma a své dychtivé příznivce uchvátily řadou nejrůznějších titulů.

S neustálým vylepšováním, vývojem a realizací nových her pro android samozřejmě vzrůstal požadavek na stále lepší grafický výkon jednotlivých zařízení. Novodobá zařízení proto disponují silným procesorem, velikým displejem, odpovídajícím množstvím paměti a výkonným grafickým jádrem. Díky tomu si můžete dopřávat propracované android hry, jako jsou Real FootBall 2013, Six- Guns, Need for Speed – Most Wanted a mnohé další novinky současného herního světa.

V rámci těchto unikátních her se již můžete těšit na perfektní hratelnost, špičkové ovládání a především jedinečné grafické zpracování. Nejlepší android hry, které můžete mít díky mobilnímu zařízení stále při sobě.

Neustálý vývoj Android her

S novým a navyšujícím se výkonem novodobých mobilních zařízení, se tak lze těšit na nejlepší android hry, kterými Vás budou výrobci vynikajících herních titulů neustále zaplavovat. Podlehněte proto zcela nové dimenzi hraní her, kterou představují Android hry zdarma.