Nejlevnější telefony


Levné mobily s dotykovým displejem – i za málo hodně

Nechcete ztratit krok s vyspělými technologiemi, ale tolik peněz nemáte? Chcete mobil s dotykovým displejem, ale zatím nevíte, zda využijete tak velký počet aplikací, jenž nabízí? Je tu dobrá alternativa pro váš přechod k lepšímu a modernějšímu. Vyzkoušejte levné mobily s dotykovým displejem. Získáte opravdu moderní přístroj s novým způsobem ovládání, ale zbytečně nebudete platit za funkce, které možná ani nevyužijete. Naučte se ovládat svůj první dotykový mobil. A s ním poznáte, co všechno umí a co se vám vyplatí využívat.

Co umí levné mobily s dotykovým displejem?

 • Mají větší a přehlednější plochu displeje
 • Nemají žádná zbytečná tlačítka
 • Displej ovládáte prstem nebo stylusem
 • Nová virtuální tlačítka na displeji jsou větší a lépe se ovládají
 • Vaše fotografie budou větší a dobře uvidíte také na video
 • Můžete poslouchat hudbu v MP3 nebo rádio se sluchátky i bez nich
 • Můžete fotografovat i pořizovat video
 • Můžete nabíjet či se připojit na PC pomocí microUSB
 • Můžete surfovat po internetu
 • Komunikace e-mailem je snadná
 • Standardem je budík, kalendář a poznámky
Levné mobily s dotykovým displejem překvapí. Mají hodně funkcí

Myslíte si, že to bude po klasickém krok zpátky, když si pořídíte levný dotykový mobil? Že nebude mít tolik funkcí, na jaké jste byli dosud zvyklí? Opak je pravdou. Levné mobily s dotykovým displejem mají stejný rozsah základních funkcí, které potřebujete. A další aplikace, které jste dosud nepoznali. Webový prohlížeč na velkém displeji bude pro vás překvapením. Jak snadno se bude surfovat po internetu.

Mobily s dotykovým displejem může mít každý. Vyzkoušejte levné modely

Můžete dát za dotykový mobil i přes deset tisíc korun a v množství funkcí se ani nevyznáte. Levné mobily s dotykovým displejem však můžete získat za několikanásobně méně. Jejich cena vás určitě překvapí. A jaké mají funkce? Kromě moderního a intuitivního ovládání a standardních funkcí, umí fotografovat, přehrávají hudbu, videa a můžete s nimi poslouchat rádio. Mají webový prohlížeč a disponují funkcí bluetooth. Vyzkoušejte například…

Mezi nejlevnější dotykové mobily lze zařadit celou řadu telefonů. Vybrali jsme pro vás proto 3 modely jejich cena je do 3 000,- Kč. Každý model je od jiného výrobce. Pojďme si tedy telefony představit.

Samsung Galaxy Y

Samsung Galaxy Y je dotykový mobil, který patří mezi nejlepnější, u něhož se nízká cena projeví na hardwarové výbavě. Telefon disponuje 3“ dotykovým QVGA displejem, Androidem 2.3, procesor má 832 MHz a je typu ARMv6. Dále naleznete 2 Mpx fotoaparát, Wi-Fi, HSDPA až 7,2 Mb/s a GPS. Využijtekasa.cz slevový kupon.

Galaxy Y má kapacitní dotykový TFT displej s rozlišením QVGA (240 x 320 px), což není zrovna příjemné. Mizerné pozorovací úhly a tako hrubší rastr dojem opravdu nezlepší. Co může potěšit je akcelerometr.

Žádné převratné novinky vtomto modelu nenajdete, operační systém je stejný jako u ostatním modelů v této cenové kategorii. Naleznete zde FM rádio s RDS, hudební přehrávač – mající ekvalizér a 5.1 kanál (obojí v režimu sluchátek), dále Social hub, obchody s aplikacemi či hrami Samsung Apps a Android Market, podpora souborů Office v sadě Quickoffice. Nechybí ani základní aplikace typu kalkulačka, záznamník, správce úloh, moje soubory, hlasové vyhledávání, google search, poznámky, kalendář, galerie, hodiny s budíkem.

[ic_add_posts template=’levne-telefony.php‘]