Hry na mobily ke stažení zadarmo

[ic_add_posts template=’hry-zdarma.php‘]

Další Android hry ke stažení »
Hry zdarma na dotykové mobily patří jistě mezi nejvyhledávanější herní tituly všech majitelů chytrých telefonů. Moderní a graficky propracované hry, které svým zaměřením pokrývají naprosto všechny žánrové kategorie, díky čemuž může být uspokojen naprosto každý. To vše především ke stažení zdarma a zcela bezplatně.
Současné telefony svými možnosti otevírají zcela nové možnosti virtuálního a herního světa, kterému vévodí dotykové hry na mobil. Bojové akce, závodní a sportovní okamžiky nebo oddechové tituly, které díky praktické dotykové vrstvě, velkému displeji současných telefonů a řadě dalších vymožeností, přináší zcela ojedinělou zábavu.


Nepodceňujte hry na dotykové mobily zadarmo

Zařaďte se také mezi sortu uživatelů dotykových mobilních telefonů, kteří dnes a denně obětují alespoň část svého drahocenného času pro hry ke stažení zdarma, jež díky možnostem současných telefonů přinesou spoustu zábavy, napětí, adrenalinu a samozřejmě i logického smýšlení.


 

Hraní her na mobilu

Vzhledem k možnostem současných mobilních telefonů je zcela logické, že se populární hry na počítače postupem času přetransformovaly do her na mobily, která produkuje spoustu zábavy na našich zařízeních. Oddávat se můžete bezhlavému hraní nejrůznějších žánrů, které plnohodnotně korespondují s klasickými počítačovými tituly.

Virtuální svět předkládá svým uživatelům hned několik sekcí, respektive kategorií, v jejichž útrobách si na své přijde opravdu každý majitel chytrého telefonu. Pakliže si chcete zahrát hry na mobil, můžete se těšit minimálně na:

Hry pro mobily

  • Akční hry – Herní tituly, které Vás vtáhnout do nelítostných bojů a přednesou spoustu akčních scén.
  • Adventury – Hry mobil s poutavým dějem z různých oblastí a časových sfér.
  • Bojové hry – Stanete se ovládacím článkem svého bojovníka, válečníka nebo zápasníka.
  • Karetní a logické hry – Logické hry na mobily v podobě karet a obdobných titulů.
  • Sportovní hry – Moderní hry na telefon ze všech sportovní žánrů.
  • Srandičky a oddechové hry – Zábava spojená s oddechem a relaxací.
  • Závodní hry – Usednete za volat závodního automobilu nebo motocyklu.

Zvolit lze samozřejmě spoustu dalších kategorií, mezi nimiž vynikající tituly, které patřily a dokonce ještě patří mezi vyhlášené hry na PC. Je to kupříkladu akční a bojová série Call of Duty, adrenalinové závody Need For Speed, prvotřídní sportovní hra ze skateboardového prostředí Tony Hawk´s nebo proslulé šachy Chess Master. Vyzkoušet můžete také hry pro dívky.

Hry na telefon s pomocí moderních technologií

Chcete-li si jakékoliv novodobé hry na mobily užívat s opravdovým nadšením a maximální zábavou, možná byste mohli zvolit tituly, které ke hraní využívají tzv. gyroskop. Pohybové číslo, které je schopno rozeznat pohyb Vašeho telefonu, až už jde o zrychlení nebo naklánění. Běžná součást dnešních mobilních telefonů, kterou lze využít například při oblíbené hře na téma labyrint, závody automobilů či akčních scén.

K pohodlnému a bezstarostnému hraní můžete ostatně použít dotykové ovládání, kterým dnes disponuje každý dotykový mobil. Praktická dotyková vrstva, která pro ovládání nevyžaduje žádný silný stisk prstu, jako historické, tlačítkové mobilní telefony. Pouhým tapnutím můžete snadno a rychle ovládat svého bojovníka, hráče fotbalu nebo volit prvky jakékoliv logické, či oddechové hry.

Opomenout byste neměli ani na možnost bezdrátového připojení k internetu či využití datového tarifu, díky čemuž se lze oddávat i multiplayerovým hrám s ostatními hráči ve virtuálním světě. Možnost hrát své oblíbené hry pro telefon se skutečnými lidmi a nikoliv umělou inteligencí. Řešení, jež přislibuje bezpočet jedinečných okamžiků při hraní mobilních her.