Hry na mobily ke stažení zadarmo

Hry zdarma na dotykové mobily patří jistě mezi nejvyhledávanější herní tituly všech majitelů chytrých telefonů. Moderní a graficky propracované hry, které svým zaměřením pokrývají naprosto všechny žánrové kategorie, díky čemuž může být uspokojen naprosto každý. To vše především ke stažení zdarma a zcela bezplatně.

Současné telefony svými možnosti otevírají zcela nové možnosti virtuálního a herního světa, kterému vévodí dotykové hry na mobil. Bojové akce, závodní a sportovní okamžiky nebo oddechové tituly, které díky praktické dotykové vrstvě, velkému displeji současných telefonů a řadě dalších vymožeností, přináší zcela ojedinělou zábavu.

Nejoblíbenější hry ke stažení zdarma

Máte-li chuť také vyzkoušet nejoblíbenější hry zdarma ta stahujte a můžete vsadit hned na několik herních titulů, které v současnosti dobývají téměř celý svět.Pou

Pou Proslulá mobilní hra, ve které se staráte o malého mimozemšťana. Pou může připomínat staré dobré tamagotchi. Princip hry je také podobný - Poua krmíte, šatíte, staráte se o něj když je nemocný apod.
Stáhnout hru Pou


Angry Birds

Angry Birds Proslulá mobilní hra, ve které využíváte ptáčky různého vzhledu a bojovných možností, pro zničení nepřátelských prasátek. Desítky levelů Vás donutí vymýšlet nejrůznější varianty, jakým způsobem vystřelit ptáčky tak, aby zneškodnili nepřátele buď svým tělem, nebo zničením okolních předmětů. Angry Birds můžete stahovat v několika verzích, které se odehrávají ve zcela jiném a rozdílném prostředí.
Stáhnout Angry Birds


Subway surfers

Subway surfers Jste mladým sprajerem a a nenapadá vás nic lepšího než svůj talent projevovat tak, že malujete na vlaky. Ovšem to nezlstane bez povšimnutí hlídači, který po vás jde. A v ten moment hra začíná...
Stáhnout Subway Surfers


Hill Climb Racing

Hill Climb Racing Udržte vaše autíčko na cestě aby se v kopcovitém terénu nepřevrátilo. Tato hra vás zabaví na desítky hodin a hlavně se u ní pobavíte.
Stáhnout Hill Climb Racing


Drag Racing

Drag Racing Další populární titul, který se řadí mezi hry na dotykové mobily zadarmo. Dech beroucí a adrenalinová jízda, která Vás vtáhne do silničních závodů na ¼ nebo ½ míle. Drag Racing však nejsou pouhými bezduchými závody. Již od samotného prvopočátku budujete svoji úspěšnou kariéru závodníka, pořizujete nová auta, nakupujete díly a vyděláváte peníze.
Stáhnout zdarma


Fruit Ninja Free

Fruit Ninja Free

Oddechová mobilní hra pro dotykové telefony, jejímž smyslem je rozsekat mačetou nejrůznější druhy ovoce a zeleniny, s tím, že se musíte vyhnout nežádoucím surovinám či předmětům. Tento titul patří mezi velice návykové hry na mobil zdarma ke stažení, které Vás mohou zabavit na desítky dlouhých hodin.
Stáhnout zdarma


Air Control Lite

Air Control Lite Během velice krátkého okamžiku se můžete stát tím nejhlavnějším zaměstnancem letiště. Osobou, která musí logicky a systematicky navádět všechna letadla a helikoptéry na svá stanoviště.
Stáhnout zdarma


Ostatní hry ke stažení zdarma

Kromě těchto novodobých a nejpopulárnějších titulů jsou to hry na dotykový mobil, jako Jetpack Joyride, 3D Bowling, Pool Master Pro, Speed Night, BMX Boy a mnohé další. Herní tituly, které lze stáhnout zcela zdarma.

Nepodceňujte hry na dotykové mobily zadarmo

Zařaďte se také mezi sortu uživatelů dotykových mobilních telefonů, kteří dnes a denně obětují alespoň část svého drahocenného času pro hry ke stažení zdarma, jež díky možnostem současných telefonů přinesou spoustu zábavy, napětí, adrenalinu a samozřejmě i logického smýšlení.


Hraní her na mobilu

Vzhledem k možnostem současných mobilních telefonů je zcela logické, že se populární hry na počítače postupem času přetransformovaly do her na mobily, která produkuje spoustu zábavy na našich zařízeních. Oddávat se můžete bezhlavému hraní nejrůznějších žánrů, které plnohodnotně korespondují s klasickými počítačovými tituly.

Virtuální svět předkládá svým uživatelům hned několik sekcí, respektive kategorií, v jejichž útrobách si na své přijde opravdu každý majitel chytrého telefonu. Pakliže si chcete zahrát hry na mobil, můžete se těšit minimálně na:Hry pro mobily
  • Akční hry – Herní tituly, které Vás vtáhnout do nelítostných bojů a přednesou spoustu akčních scén.
  • Adventury – Hry mobil s poutavým dějem z různých oblastí a časových sfér.
  • Bojové hry – Stanete se ovládacím článkem svého bojovníka, válečníka nebo zápasníka.
  • Karetní a logické hry – Logické hry na mobily v podobě karet a obdobných titulů.
  • Sportovní hry – Moderní hry na telefon ze všech sportovní žánrů.
  • Srandičky a oddechové hry – Zábava spojená s oddechem a relaxací.
  • Závodní hry – Usednete za volat závodního automobilu nebo motocyklu.

Zvolit lze samozřejmě spoustu dalších kategorií, mezi nimiž vynikající tituly, které patřily a dokonce ještě patří mezi vyhlášené hry na PC. Je to kupříkladu akční a bojová série Call of Duty, adrenalinové závody Need For Speed, prvotřídní sportovní hra ze skateboardového prostředí Tony Hawk´s nebo proslulé šachy Chess Master. Vyzkoušet můžete také hry pro tablety.

Hry na telefon s pomocí moderních technologií

Chcete-li si jakékoliv novodobé hry na mobily užívat s opravdovým nadšením a maximální zábavou, možná byste mohli zvolit tituly, které ke hraní využívají tzv. gyroskop. Pohybové číslo, které je schopno rozeznat pohyb Vašeho telefonu, až už jde o zrychlení nebo naklánění. Běžná součást dnešních mobilních telefonů, kterou lze využít například při oblíbené hře na téma labyrint, závody automobilů či akčních scén.

K pohodlnému a bezstarostnému hraní můžete ostatně použít dotykové ovládání, kterým dnes disponuje každý dotykový mobil. Praktická dotyková vrstva, která pro ovládání nevyžaduje žádný silný stisk prstu, jako historické, tlačítkové mobilní telefony. Pouhým tapnutím můžete snadno a rychle ovládat svého bojovníka, hráče fotbalu nebo volit prvky jakékoliv logické, či oddechové hry.

Opomenout byste neměli ani na možnost bezdrátového připojení k internetu či využití datového tarifu, díky čemuž se lze oddávat i multiplayerovým hrám s ostatními hráči ve virtuálním světě. Možnost hrát své oblíbené hry pro telefon se skutečnými lidmi a nikoliv umělou inteligencí. Řešení, jež přislibuje bezpočet jedinečných okamžiků při hraní mobilních her.

TOP 20 nejlepších Android her »Vyberte si telefon pro hraní